Дата: 27.03.2023 10:05

27 березня 2023 року під головуванням сільського голови Віктора БОРОШНЄВА  відбулось чергове засідання 36 сесії Бочечківської сільської ради 8 скликання.

Засідання сесії розпочалося  хвилиною мовчання із вшанування пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У роботі сесії взяли участь керівництво громади, депутати сільської ради, поліцейський офіцер громади, керівники структурних підрозділів.

Під час сесії розглянуто ряд питань із різних сфер життєдіяльності громади, що попередньо детально обговорювалися та розглядалися на засіданні постійної комісії сільської ради.

Серед питань порядку денного: затвердження сільських Програм розвитку громади, а саме освітянської, культурної, соціальної, економічної та інших сфер, внесення змін до бюджету Бочечківської сільської територіальної громади, земельні питання тощо.

В результаті роботи сесії з усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Фото без опису    Фото без опису