Дата: 31.03.2023 08:57

30 березня 2023 року відбулося засідання професійної спільноти учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Бочечківської сільської ради та Дубов’язівської селищної ради. Учасниками спільноти були обговорені наступні питання:

• підсумки першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2023»;
  • особливості організації та проведення уроків фізичної культури з використанням технологій дистанційного навчання;
  • академічна свобода педагога при вибудовуванні його траєкторії професійного розвитку.

Своїм досвідом участі у першому турі всеукраїнського конкурсі «Учитель року 2023» поділився учитель фізичної культури Бочечківського ЗЗСО Іван Миколайович Стриженко.