Учні Козацького НВК взяли участь у створенні подарункових листівок: «Великдень очима дитини»

Дата: 14.04.2023 11:09

Наближається одне з найбільших хриситиянських свят – ВЕЛИКДЕНЬ. Всі ми чекаємо цей день з великими надіями та сподіваннями, що нарешті настане мир і спокій на нашій рідній землі.

Готуючись до Великодня, ми печемо паски, розфарбовуємо яйця, прикрашаємо дім і, звичайно ж, виготовляємо цікаві вироби, аби потім потішити рідних і друзів приємним подарунком.

Щоб зробити красиву листівку на Великдень своїми руками потрібно зовсім небагато матеріалів, а головне – гарний настрій, з яким і завітали до Козацької сільської бібліотеки учні 3 класу Козацького НВК. Діти взяли активну участь у створенні подарункових листівок під назвою «Великдень очима дитини».

Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису