В Хижківському сільському клубі та бібліотеці провели тематичну годину "Полин - сльозою омивається душа" та підготували книжково-ілюстративну виставку "Чорнобиль: від мирного атома до катастрофи"

Дата: 26.04.2023 11:56

37 років тому, в ніч на 26 квітня 1986 року, сталася аварія на Чорнобильській АЕС. На 4-му енергоблоці стався вибух, який повністю зруйнував реактор.

Катастрофа 1986 року змінила історію Європи та вплинула на життя тисяч людей, ставши причиною численних смертей, небезпечних захворювань та інших проблем зі здоров'ям.

26 квітня - є днем пам'яті та вшанування героїзму пожежників, персоналу ЧАЕС, військових, учених, будівельників, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди вписано до літопису людської мужності, навічно залишиться в пам'яті українського народу.

Будемо пам'ятати Чорнобиль, зробимо все, щоб на долю людства більше не випадало таких жахливих катастроф.

До Дня Чорнобильської трагедії в Хижківському сільському клубі та бібліотеці провели тематичну годину "Полин - сльозою омивається душа" та підготували книжково-ілюстративну виставку "Чорнобиль: від мирного атома до катастрофи".

Також сьогодні ми висловлюємо вдячність нашим землякам, ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, Шмальову М.О. та Грищенку О.М.