БОЧЕЧКІВСЬКА ВЕСНА – 2023

Дата: 28.04.2023 14:20

У Бочечківській громаді відбулася урочиста церемонія вшанування учнів-переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад,  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, обласних, Всеукраїнських, міжнародних  заходів «Фестиваль інтелекту та творчості «Бочечківська весна – 2023».

Фестиваль проходив у рамках обласної Програми «Молода генерація Сумщини на 2023-2027 роки», яка стартувала на Сумщині у березні 2023 року та до реалізації якої долучилися освітяни Бочечківської громади        Девізом  фестивалю став вислів: “ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ – КВІТУЧА ДЕРЖАВА”.

На святі були присутні: Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, перший заступник Бочечківського сільського голови Віктор Ситников, заступник Бочечківського сільського голови з питань виконавчих органів ради Олександр КИРІЙ, начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради  Світлана СТЕПАНЕНКО, головний спеціаліст відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради Наталія Клименко, які віншували обдарованих дітей у номінаціях:

- «Молода генерація. Універсальний переможець»;

-«Молода генерація. Крокую до успіху»;

«Молода генерація. Код нації»

-«Молода генерація. Творчість та креативність»

-«Молода генерація. Активність, лідерство, успіх»

-«Молода генерація. Небайдужі люди».

Кожен переможець був відзначений дипломом та отримав цінний подарунок.

Здобутки освітян Бочечківської громади не залишаються поза увагою місцевої влади. За високі досягнення в праці, підготовці учнів –переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів -членів Малої Академії наук України,  кращі з кращих педагогів у 2023-2024 навчальному році будуть відзначені надбавкою до заробітної плати

Подяками були   відзначені педагогічні працівники, керівники гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, батьки обдарованих учнів.

Присутніх вітали чудовими хореографічними композиціями хореографічний колектив «СЮРПРИЗ» Центру дитячої та юнацької творчості», солісти Сергій РУДЕНКО та Дар’я Миколаєнко, дует у складі Іванни ЮЩЕНКО та Альони ШАХОВОЇ.

Обдаровані діти  - майбутнє нашої держави, надія на те, що переможна Україна розквітне, відродиться і розправить свої могутні крила. І заживемо ми щасливо й радісно в рідному краї, і буде гордість за нашу державу, бо ми – країна переможців!

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису     Фото без опису