МОН ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ СТИПЕНДІЇ ІМЕНІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ДЛЯ КУРСАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ, ЯКІ ЗДОБУВАЮТЬ ОСВІТУ ЗА ПЕВНИМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ

Дата: 05.05.2023 09:43

Це – «Фізична терапія, ерготерапія»; «Залізничний транспорт»; «Агроінженерія»; «Економіка»; «Військове управління (за видами збройних сил)»; «Географія»; «Архітектура та містобудування»; «Інженерія програмного забезпечення»; «Сценічне мистецтво»; «Психологія»

Стипендії отримає молодь, яка своєю активною громадянською позицією утверджує ідеали та цінності Революції гідності.

Кандидатами на призначення стипендії можуть бути студенти, які досягли значних успіхів у навчанні та/або науковій, громадській, спортивній або творчій діяльності, та курсанти, які мають зразкову військову дисципліну.

Як подати документи для отримання стипендії – читайте тут: bit.ly/3oYempO