СОЦІАЛЬНИЙ РОБІТНИК – РОБОТА ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ

Дата: 09.05.2023 14:40

Соціальна робота – діяльність, спрямована на допомогу людям, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, на забезпечення соціальної підтримки найменш захищених верств суспільства. Допомагати іншому – нелегко, це дуже відповідальна робота. Адже знаєш, що крім тебе, цій людині ніхто не допоможе.

На території громади працюють 18 соціальних робітників, які обслуговують 123 одиноких непрацездатних громадян. Усі вони потребують особливої уваги та турботи, доброго слова, фізичної та моральної  підтримки.

З настанням весни розпочалася робота на присадибних ділянках. Соціальними робітниками в обсягах, передбачених  Державним стандартом догляду вдома, проводиться обробіток городів підопічних. В оселях одиноких громадян здійснюється поточний ремонт. Також надається допомога в придбанні продуктів харчування, ліків, приготування їжі, проведення санітарно–гігієнічних заходів та інше.

Соціальна робота покликана розв’язувати проблеми життя самотніх людей похилого віку, які свої сили, здоров’я, інтелектуальний потенціал віддали суспільству. Тому, обов’язок соціальних робітників - зробити максимум, щоб вони щоденно відчували повагу і турботу.

Фото без опису    Фото без опису