ЖИТЕЛЬКА БОЧЕЧКІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НАГОРОДЖЕНА ПОДЯКОЮ ЗА ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ВІД РАДИ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

Дата: 12.05.2023 09:51

Мама, мамочка, матуся... Скільки ніжності, тепла і любові у цьому слові, що називає людину, яка для всіх найближча, найдорожча, найрідніша.

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітер приносить свято Матері.

Напередодні свята Дня матері, яке традиційно відзначають у кожну другу неділю травня, за ініціативи ГО «Ветеранів війни, праці, Збройних Сил та органів правопорядку м. Конотоп» відбувся захід, в ході якого нагородили жінок – героїнь, які виростили гідно своїх дітей. Серед них – Самодай Валентина Василівна, жителька Бочечківської громади.

За їх багаторічну працю матері нагороджені квітами та цінними подарунками.

Від імені Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА дякуємо Валентині Василівні за вашу материнську турботу і підтримку, за уособлення доброти, милосердя й шляхетності.

Бажаємо спокою та вічної любові для материнського серця, відради та гордості для материнської душі.