Дата: 19.05.2023 08:20

Мешканцям Сахнівського старостинського округу роз’яснено алгоритм надання компенсації за зруйноване чи пошкоджене нерухоме майно

Фахівець відділу житлово-комунального господарства, комунального майна, містобудування та архітектури виконавчого комітету Бочечківської сільської ради Ольга МОЗГОВА провела зібрання з мешканцями Сахнівського старостинського округу щодо порядку надання компенсації для відновлення  об’єктів нерухомого майна, пошкоджених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації.

В ході зібрання фахівець роз'яснила громадянам хто має право на компенсацію, перелік документів, необхідних для нарахування компенсації, як здійснюється розрахунок компенсації за пошкоджений об’єкт, а також строки розгляду документів на компенсацію.