Для соціальних робітників Центру надання соціальних послуг Бочечківської громади придбали нові велосипеди

Дата: 24.05.2023 11:45

П'ять нових велосипедів придбали для соціальних робітників та фахівців із соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бочечківської сільської ради, які працюють в населених пунктах громади.

Соціальні робітники працюють зазвичай з людьми похилого віку та особами з інвалідністю, які проживають віддалено, тож діставатися пішки до них інколи складно. Відтепер, робота соцробітника значно полегшиться, бо час у дорозі зменшиться, а, отже, вдасться більше турботи приділити стареньким.

Що стосується фахівців із соціальної роботи, то їм доводиться їздити на великі відстані в межах Бочечківської громади. Тому без велосипедів — ніяк.

З метою покращення якості та ефективності надання соціальних послуг мешканцям громади, прийнято рішення закупити працівникам транспортні засоби. На придбання двоколісних використані кошти бюджету громади у сумі 43,8 тис. гривень.

Сільський голова Віктор БОРОШНЄВ особисто вручив велосипеди та подякував соціальним робітникам та фахівцям із соціальної роботи за їх доброту та чуйність, з якими вони виконують свою щоденну роботу.