Робоча група перевірила стан готовності захисних споруд цивільного захисту на території Бочечківської сільської ради

Дата: 24.05.2023 15:28

Розпорядженням сільського голови від 04 травня 2023 року № 83-ОД утворена робоча група для проведення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту, що розташовані на території  Бочечківської сільської ради та затверджено її склад.

З метою оцінки стану готовності об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту Бочечківської громади до використання за призначенням в умовах воєнного стану робочою групою проведено перевірку укриттів, що розташовані на території громади.

Під час роботи, робочою групою особлива увага приділялась забезпеченню вільного доступу до захисної споруди, системам вентиляції і водопостачання, освітленню та забезпеченню первинними засобами пожежогасіння, а також звернули увагу на організації інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням, проведення маркування об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту тощо.

За результатами роботи визначено основні завдання та напрямки роботи щодо нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту та забезпечення укриття населення.

Фото без опису    Фото без опису