Кабінет практичного психолога Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бочечківської сільської ради посів ІІІ місце в огляді-конкурсі серед психологічних кабінетів закладів освіти Сумської області

Дата: 07.06.2023 12:00

З метою вдосконалення матеріально-методичного забезпечення діяльності практичних психологів закладів освіти, підвищення якості та ефективності їх роботи протягом лютого – травня 2023 року проведено огляд-конкурс серед психологічних кабінетів закладів освіти Сумської області.

Серед заявлених психологічних кабінетів (41), на розсуд журі  представлений кабінет практичного психолога Козацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Бочечківської сільської ради Конотопського району (директор Кліндухова В.М., практичний психолог Горбач О.М.).

Журі огляду-конкурсу відзначило, що кабінет відповідає вимогам щодо загального оформлення та санітарно-гігієнічних, технічних, естетичних норм. У кабінеті створено достатню кількість функціональних зон для проведення діагностичної, консультативної, просвітницької роботи, наявні додаткові елементи дизайну інтер’єру, що забезпечують емоційний комфорт та позитивний вплив на особистість.

За рішенням фахового журі обласного огляду-конкурсу кабінет практичного психолога Козацького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бочечківської сільської ради посів ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою!

Фото без опису    Фото без опису