ПОРАДИ БАТЬКАМ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ ЕВАКУАЦІЇ З ДИТИНОЮ

Дата: 20.06.2023 13:51

Аби не піддаватися почуттю розгубленості та паніки під час евакуації, батьки мають пам’ятати декілька простих правил

1. Тримайте дитину тільки за руку. Якщо дитина тримає вас за рукав чи за сумку, в натовпі вона може дуже легко загубитися.

2. Пробираючись до місця призначення в натовпі, ведіть дітей перед собою.

3. Завжди носіть із собою фотографію вашої дитини (зокрема, на телефоні), бажано свіжу. Якщо дитина загубиться, за знімком перехожі легше її згадають і допоможуть швидко знайти.

Як підготуватися до евакуації:

1. Навчіть дитину знати напам’ять власне ім’я, вік, імена батьків, домашню адресу, за можливості – контактний номер одного з батьків.

2. Підпишіть її речі. Зазначте контактну особу та номер телефону.

3. Додатково у внутрішні кишені одягу покладіть візитівку з інформацією про контактну особу, копії свідоцтва про народження та паспортних даних батьків.

Як діяти, якщо ви виявили загублену дитину:

1. Дізнайтеся ім’я дитини та звідки вона. Спитайте, коли востаннє вона бачила батьків чи іншого дорослого, який був із нею.

2. Відведіть дитину у безпечне місце.

3. Негайно зателефонуйте на лінію 102, можливо, її вже шукають рідні.

За матеріалами: https://minre.gov.ua/2023/06/18/porady-batkam-dlya-bezpechnoyi-evakuacziyi-z-dytynoyu/