ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Дата: 30.06.2023 15:08

Сьогодні під головуванням першого заступника Бочечківського сільського голови Віктора Ситникова відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядку денному розглядалися питання: про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які взяті на облік в відділі-службі у справах дітей, а також про зняття з обліку дітей, які потрапили в складні життєві обставини.

За результатами роботи комісії прийняті відповідні рішення, надано доручення відділу-службі у справах дітей повного та всебічного виконання прийнятих на комісії рішень з метою захисту прав і законних інтересів дітей.

Як зазначив перший заступник сільського голови Віктор Ситников „Кожна дитина має рости в гідних умовах, відчувати увагу та турботу про себе. За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають бути на першому місці”.