ЯКІ ПЕРЕВАГИ ДЕРЖАВНОГО МУЛЬТИПЛЕКСУ МХ-7?

Про це в ефірі радіо «ТКС» Шосткинської телерадіокомпанії «Телеком-Сервіс» розповіла представниця Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Сумській області Лариса ЯКУБЕНКО
З 1 червня в Україні запрацював цей державний мультиплекс МХ-7 у тестовому режимі. В чому його плюси? По-перше, цей мультиплекс працює в метровому діапазоні, який, як зазначають фахівці, є кращим, бо має більшу територію покриття. По-друге, його практично неможливо перекодувати і зашкодити якось мовленню, – повідомила Лариса Якубенко. – Також фахівці запевняють, МХ-7 дасть змогу покрити українським телевізійним мовленням ті території області, які ми відносимо до зон «білих інформаційних плям».
Ще однією його перевагою державного мультиплексу є те, що він безкоштовний. Також жителям області не потрібно купувати якесь окреме обладнання. Тюнери та антени, які в мешканців області є, навіть звичайні старі антени метрового діапазону, можна налаштувати і дивитися ці телеканали.
«Наразі МХ-7 працює в тестовому режимі і жителі Сумщини мають змогу повністю переглядати лише національний марафон «Єдині новини», – говорила Лариса Якубенко. – Але незабаром Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення оголосить конкурс, після проведення якого зайдуть телевізійні канали та радіостанції. Планується, що в МХ-7 нараховуватиметься до 12 програм».
Як налаштувати тюнер DVB-T2 для прийому телеканалів пакету МХ-7, дивіться за посиланням: http://surl.li/ipspf