ВІДБУЛАСЬ СПІЛЬНА НАРАДА ПРИ СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ КОНОТОПСЬКОЇ ФІЛІЇ СУМСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 05.07.2023 15:53

В ході наради директор Конотопської філії Сумського обласного центру зайнятості Геннадій Толкачов інформував присутніх про активні програми зайнятості та фінансової підтримки роботодавців. А саме: компенсація витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштованих за направленням служби зайнятості, компенсація витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштованих за направленням служби зайнятості, компенсація витрат роботодавцю на оплату праці за кожну працевлаштовану у воєнний час внутрішньо переміщену особу, за яких сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, допомога по частковому безробіттю, суспільно-корисні роботи, громадські роботи, робота тимчасового характеру, гранти на створення або розвиток власного бізнесу.

Більш детальну інформацію з кожної вище вказаної програми можна знайти на сайті: https://sum.dcz.gov.ua/ або дізнатись за тел.(068)7079198

Фото без опису    Фото без опису