ОБЕРЕЖНО! НА СУМЩИНІ – ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

Дата: 14.07.2023 14:41

Вдень 14 липня по Сумській області та м. Суми очікується погіршення погодних умов

За прогнозами обласного Гідрометцентру, спостерігається значний дощ, гроза, місцями град, пориви північно-західного вітру 17-22 м/с (І рівень небезпечності, жовтий)

Рятувальники вкотре застерігають громадян під час погіршення погодних умов бути максимально обережними та утриматися від виходів на вулицю. Якщо негода застала вас на вулиці стережіться розлогих дерев, ліній електропередач, рекламних щитів оскільки пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Нагадуємо, як діяти під час грози.

Під час грози не ховайтеся під високими, поодинокими деревами чи на підвищенні. Не паркуйте авто під деревами або високими конструкціями. Не купайтесь у водоймах. Не користуйтесь електроприладами.

Уникайте металевих конструкцій, ліхтарів, опор електропередач. Якщо ви в полі – краще присісти у яму, не контактуючи тілом із землею.

Якщо ви вдома, зачиніть вікна та двері. Відкладіть телефон та займіться справою, яка заспокоює.