Нашого земляка, уродженця с.Козацьке Артема ФАНТУ, який загинув боронячи свою Батьківщину від російського окупанта нагородили Орденом «За мужність III ступеня» (посмертно)

Дата: 18.07.2023 11:43

Сьогодні Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, разом з представниками Конотопського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майором Анатолієм ШЕРШНЕМ та майором Борисом САГАЙДАЧНИМ від імені Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО вручили Почесну відзнаку – Орден ІІІ ступеня «За мужність» матері загиблого військовослужбовця, мешканця села Козацьке Артема ФАНТИ (посмертно).

Нагадаємо, що Артем ФАНТА став на захист рідної землі одразу після  повномасштабного вторгнення російської армії на територію України. 07 листопада 2022 року, під час виконання бойового завдання в Луганській області отримав смертельне поранення. Йому було лише 33 роки.

Він запам'ятався всім як справжній воїн, який мужньо боронив суверенність рідної держави!

Голова Бочечківської громади Віктор БОРОШНЄВ висловив щирі співчуття за загиблим та подякував матері Інні Всеволодівні за виховання сина-Героя.

Вічна пам’ять відважному Сину Українського народу, мужньому Захиснику та справжньому Патріоту!

Фото без опису      Фото без опису