Представники міжнародної гуманітарної організації "Представництво The Halo Trust в Україні" провели зустріч з населенням Бочечківської громади на тему: "Принципи безпеки під час збройного конфлікту"

Дата: 20.07.2023 14:55

Представники міжнародної гуманітарної організації «Представництво The Halo Trust в Україні», яка займається розмінуванням провели роз’яснювальну зустріч з населенням Бочечківської громади на тему: «Принципи безпеки під час збройного конфлікту».

Організація Halo TRUST працює в Україні вже сьомий рік та займається гуманітарним розмінуванням територій, а також убезпечує жителів від вибухових «сюрпризів», які може містити земля, де тривали активні бойові дії.  На жаль, за даними статистики майже щодня на території українських земель відбуваються нещасні випадки через нехтування простими правилами поведінки з невідомими предметами.

В ході зустрічі присутні дізнались про види вибухонебезпечних та підозрілих предметів, а також заходи безпеки у разі знаходження таких предметів; як розрізняти небезпечні території, як діяти, якщо побачили офіційні або неофіційні попереджувальні знаки, чи зайшли на небезпечну територію.

Слухачі мали змогу отримати відповіді на запитання з даної тематики.

Загалом зустріч була цікавою, змістовною та корисною для населення.

Фото без опису    Фото без опису