ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ?

Дата: 08.08.2023 16:07

В інфографіці – подаємо декілька простих правил безпеки, як не потрапити в трудове рабство

Мільйони людей, серед яких є жінки, діти і чоловіки, стають жертвами цього жахливого злочину, що не залежить від соціального, економічного чи культурного середовища.

На жаль, Україна також стикається з цією проблемою через воєнний стан, збільшуючи ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами. Змушені переїжджати із зони бойових дій в інші регіони або за кордон, багато громадян стають вразливими перед зловмисниками, які можуть використовувати їх.

Тому зараз наша головна мета – залучення уваги до цієї проблеми і підтримка постраждалих. Ми повинні говорити про це відкрито, адже лише разом ми зможемо створити сильну мережу підтримки та запобігти недоброчесним проявам.