"Наше першочергове завдання, щоб кожна дитина нашої громади зростала в комфортних та безпечних умовах." - сільський голова Віктор БОРОШНЄВ

Дата: 09.08.2023 15:41

З метою здійснення соціально-правового захисту та забезпечення реалізації законних  прав та інтересів дітей, 09серпня 2023 року  під головуванням сільського голови  Віктора БОРОШНЄВА  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Бочечківської сільської ради.

На засіданні комісії  розглядалось  питання про доцільність  встановлення  опіки  над  малолітньою дитиною-сиротою, яке попередньо було вивчене всіма членами комісії.

Члени комісії заслухали заявника, з’ясовували всі факти та обставини по даному питанню та прийняли відповідне рішення.

«Наше першочергове завдання, щоб кожна дитина нашої громади зростала в комфортних та безпечних умовах. Тому головним пріоритетом при прийнятті будь-яких рішень має бути захист і дотримання прав дітей.»,-зазначив сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, підсумовуючи засідання комісії.

Фото без опису    Фото без опису