Дата: 22.08.2023 12:12

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ провів засідання чергової сесії Бочечківської сільської ради.

Перед початком роботи депутати сільської ради та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Серед питань порядку денного розглянуті та затверджені звіти про виконання програми соціально-економічного розвитку та про виконання бюджету Бочечківської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року, а також внесені та затверджені зміни до сільських програм та до бюджету громади на 2023 рік.

Окрім того, розглянули питання освіти та земельні питання.

На завершення сесійного засідання сільський голова Віктор БОРОШНЄВ подякував присутнім за злагоджену та конструктивну роботу.

Разом ми сильні!  Фото без опису

Працюємо далі, наближаємо Перемогу!

Фото без опису    Фото без опису