Вітання Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА з Днем Державного Прапора України

Дата: 23.08.2023 09:18

Шановні жителі та гості Бочечківської громади!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора України!

Синьо-жовтий стяг – це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава, свій особливий маяк серед безлічі держав. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Під синьо-жовтим стягом не одне десятиліття українці захищають свою країну!

Упевнений, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець - як житель великої країни - відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Сьогодні наш Прапор знає весь світ! Від 24 лютого 2022 року він став символом не лише України, а й символом свободи, нескореності духу та боротьби. Наша країна, весь український народ проходить через тяжке випробування: окупацію ворогом, який хоче забрати найголовніше - нашу волю та свободу. Долаючи труднощі, відстоюючи незалежність та недоторканість територій, ми розуміємо, що головна цінність та мета обраного нами шляху – це мирне небо, щасливі родини та світле майбутнє.

Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини. Бо з ним ми віримо та перемагаємо.

Бажаю, щоб небо над Україною було завжди ясним і блакитним, а урожай щедрим і багатим. Здоров’я, миру, благополуччя, щастя кожній родині!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ