ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ: БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС «УКРАЇНА НА ШЛЯХУ ДО ЄС»

Дата: 29.08.2023 11:53

Маєте бажання детально розібратися в європейській інтеграції нашої країни? А можливо, ви експерт та вже працюєте в цій сфері? Безкоштовний онлайн-курс «Україна на шляху до ЄС» стане в пригоді в обох випадках

Мета курсу: підготовка мережі фахівців державних та громадянських інституцій, що підтримуватимуть Україну на шляху до членства в ЄС; ознайомлення широкого кола громадян із різноманітними питаннями та темами, дотичними до євроінтеграції.

Курс створено на основі живих лекцій провідних європейських та українських видатних діячів різних галузей у межах інтелектуальних зустрічей «Європейські студії АНТС».

Переглянути програму курсу та зареєструватися – за посиланням: https://cutt.ly/ewjWEkrA

Онлайн-курс «Україна на шляху до ЄС» створений ГО Мережа захисту національних інтересів «А Н Т С». Це стало можливим завдяки реалізації проєкту «Ключові засади ефективного шляху України до ЄС: моніторинг, співпраця, освіта» за підтримки програми MATRA, що фінансується Посольством Королівства Нідерланди в Україні.

За матеріалами: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid031BoWFfdxJheBWHTzMKPYfVe1biRd63Y7AeY5j1P44epEzFJV595nwwCGMsQRUaF3l&id=100064760316130