УКРАЇНУ ДОСТАВИЛИ 3 000 ДОЗ ВАКЦИН ПРОТИ ГЕПАТИТУ А!

Дата: 31.08.2023 10:04

Гепатит А – вірусна інфекція, що вражає печінку і може спричинити захворювання середнього і важкого ступеня. Симптоми включають лихоманку, нездужання, діарею, нудоту, дискомфорт у животі, темну сечу та жовтяницю. Частіше хворіють дорослі, тяжкі форми захворювання та летальні випадки теж більш ймовірні у старшому віці

Інфікування гепатитом А можливе через вживання забрудненої питної води або харчів та недотриманням санітарних норм під час обробки чи приготування продуктів.

Вакцину проти гепатиту А фонд UNICEF Ukraine доставив як гуманітарну допомогу на запит Міністерства після теракту на Каховській ГЕС.

Вакцина доставлена завдяки фінансовій підтримці Уряду Японії.

У 2022-2023 рр. для підтримки імунізації в Україні ЮНІСЕФ закупив понад 2,89 мільйона доз вакцин. Зокрема, інактивовану та оральну поліомієлітну вакцину, вакцини для профілактики гепатиту В, дифтерії-правця, кору-паротиту-краснухи та інші.

За матеріалами: https://www.facebook.com/moz.ukr/posts/pfbid0qcub8NNLXbE4oVjhVGzujJbNCs7meeZneBWLiuBjpdWmdfADdFy63u6taZafkUSUl