ХОЧЕШ ЖИТИ В МИРНІЙ КРАЇНІ І ЗАХИСТИТИ СВОЮ РОДИНУ – СТАНЬ ПРИКОРДОННИКОМ

Дата: 04.09.2023 11:00

Сьогодні бути прикордонником – почесно! Бути прикордонником – престижно! Бути прикордонником – авторитетно!

24 лютого 2022 року назавжди змінило життя всіх українців. Чоловіки й жінки стали на захист рідної країни від російського агресора.

Значну роль у цьому протистоянні має Державна прикордонна служба України, військові якої пліч-о-пліч у складі Сил оборони дають гідну відсіч російським загарбникам. Вони боронять кордони, вживають усіх необхідних дій для знищення окупантів як на землі, так і в повітрі, використовуючи новітні технічні засоби.

Сучасний прикордонник – це не лише еліта суспільства, а й сильний мужній воїн, який якісно та професійно несе службу, наближаючи нашу Перемогу.

Якщо ти хочеш зробити все, аби Україна стала вільною від російських окупантів, аби від ворожих ракет не гинули наші діти, аби припинилися страждання наших стареньких батьків, долучайся до команди професіоналів, доєднайся до лав Державної прикордонної служби України.

Прикордонне відомство цінує та поважає кожного співробітника, піклується про особовий склад, удосконалює систему соціального забезпечення та є соціально відповідальною установою.

Тож стань одним із кращих! Тим, ким пишатимуться твої рідні. Тим, на кого з гордістю дивитимуться діти. Тим, хто творить новітню історію. Ми чекаємо на тебе!

Більше інформації: https://recruiting.dpsu.gov.ua/

Вимоги до кандидатів: https://dpsu.gov.ua/ua/vimogi-do-kandidativ/

З питань прийняття на військову службу за контрактом або для з’ясування додаткової інформації з питань проходження військової служби ви можете звернутися до відділу комплектування Сумського прикордонного загону за телефонами: 095-780-29-04, 097-189-10-95.