Заклади освіти Бочечківської громади відчинили двері у країну знань для маленьких та юних жителів нашої громади

Дата: 04.09.2023 14:22

У закладах освіти Бочечківської громади пролунав перший дзвоник. Останній рік свого навчання у школі розпочали одинадцятикласники, довгий і нелегкий шлях до знань – першачки.

Вторгнення російського окупанта на українську територію докорінно змінило життя кожного. Чимало батьків дітей нашої громади замість того, щоб проводжати своїх школяриків на урочисті лінійки змушені боронити країну. Наш обов'язок цінити це, пам’ятати про їхній подвиг, адже саме завдяки нашим військовим, в українських школах під синьо-жовтим прапором сьогодні знову лунає перший дзвоник.

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ разом з начальником відділу освіти Світланою СТЕПАНЕНКО привітали учнів, вчителів та батьків з початком нового навчального року.

З побажаннями мирного неба, щасливого життя в незалежній, єдиній, квітучій державі, успіхів, натхнення та впевненості учням, терпіння та наснаги вчителям, а батькам – віри та підтримки для своїх дітей, - звернувся до присутніх голова громади Віктор БОРОШНЄВ.

Щиро дякуємо нашим захисникам і захисницям, завдяки мужності яких діти продовжуватимуть вчитися, бачити один одного, спілкуватися, мріяти...

Нехай цей навчальний рік стане роком великих починань, досягнення нових вершин та роком Перемоги, а здоров'я, успіхи і прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками!

Фото без опису    Фото без опису