Сільський голова Віктор БОРОШНЄВ провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів сільської ради, старостами, керівниками комунальних установ

Дата: 06.09.2023 11:27

5 вересня 2023 року сільський голова Віктор БОРОШНЄВ провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів сільської ради, старостами, керівниками комунальних установ.

О 9 годині ранку, усі присутні долучились до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання в знак шани за загиблими внаслідок війни росії проти України.

В ході наради розглянули звіти керівників установ щодо результатів роботи за серпень 2023 року, недоліків та шляхів їх усунення.

Кожен староста доповів присутнім про проблемні питання свого старостинського округу.

За інформацією начальника відділу ЖКГ Володимира БУБНОВА та директора КП «Добродій 2018» Володимира ХОЛОДЬОНА велика увага приділялась безпековим питанням, зокрема, облаштуванням споруд цивільного захисту. Також здійснюється активна підготовка до осінньо-зимового періоду.

Начальник відділу фінансів Наталія КОРОЛЕВСЬКА звітувала про виконання та наповнення бюджету громади за січень-серпень 2023 року.

Про початок нового 2023-2024 навчального року звітувала начальник відділу освіти Світлана СТЕПАНЕНКО.

Під час засідання присутні також заслухали інформацію директора АЗП-СМ Юрія ЗЛИДЕННОГО щодо роботи медичних установ громади, директора Центру надання соціальних послуг Тетяну НЕСТЕРЕНКО про якість надання соціальних послуг, начальника служби у справах дітей Світлану ГРАЧЕНКО про результати роботи служби із забезпечення додержання прав дітей, які проживають на території громади. Про стан злочинності та громадського порядку на території громади доповідав поліцейський офіцер громади Богдан ГАЙДІН.

За підсумками наради сільський голова дав доручення керівникам служб в межах їх повноважень на поточний період.

Фото без опису    Фото без опису