БОЧЕЧКІВСЬКА ГРОМАДА ОТРИМАЛА НОВИЙ ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС
15 вересня Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ разом з начальником відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світланою СТЕПАНЕНКО отримали новенький шкільний автобус для закладів освіти Бочечківської сільської ради.
Автобус придбали за рахунок державної субвенції та співфінансування з місцевого бюджету.
Отримання шкільного автобуса на старті нового навчального року – приємна та важлива подія для Бочечківської громади.
«Як би далеко від шкіл, особливо в віддалених селах, не мешкали діти, ми маємо забезпечити можливість для їхнього навчання. Тому активно працюємо над організацією регулярних підвезень учнів. Від цього залежить як якість освіти, так і рівень знань у наших дітей. Наші діти – наше майбутнє. А ми, як дорослі повинні зробити все від нас залежне, щоб забезпечити їх найкращим задля повноцінного розвитку та навчання!» - зазначив сільський голова Віктор БОРОШНЄЄВ.
Дякуємо керівництву Сумської обласної державної адміністрації за сприяння у забезпеченні учасникам освітнього процесу комфортних та безпечних поїздок до закладів освіти.
Нехай навчання наших дітей буде мирним та успішним!