ВИ – ПРИКЛАД НАДПОТУЖНОЇ ВОЛІ, І ЦЕ НАДИХАЄ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ДО УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ В «ІГРАХ НЕСКОРЕНИХ»

Дата: 19.09.2023 08:26

Пані та панове! Шановні захисники й захисниці! Воїни! Нескорені!

Я щиро вітаю всіх вас із поверненням на рідну землю! З поверненням і з перемогами, з відмінними результатами.

Цього року на «Іграх нескорених» наша збірна здобула медалі в багатьох дисциплінах. Тридцять чотири медалі різного ґатунку. Але й золото, і срібло, і бронза передусім доводять незламність українського духу та міцність вашого характеру, який сильніший за будь-які обставини. Ви для всіх приклад надпотужної волі. І це надихає. Це заряджає. Це показує всьому світу, а Україні дає змогу знати й не забувати, що з нескорених народжується нація та завдяки нескореним нації витримують усе. І перемагають усе!

Дякую всім вам!

Слава Україні!

За матеріалами: https://www.president.gov.ua/news/vi-priklad-nadpotuzhnoyi-voli-i-ce-nadihaye-zvernennya-prezi-85677