МІНРЕІНТЕГРАЦІЇ ПЕРЕРАХУВАЛО ПОНАД 238 МЛН ГРИВЕНЬ НА КОМПЕНСАЦІЇ ЗА БЕЗОПЛАТНЕ РОЗМІЩЕННЯ ВПО

Дата: 21.09.2023 10:55

Йдеться про компенсації за спожиті комунальні послуги під час безоплатного перебування внутрішньо переміщених осіб у приміщеннях об’єктів державної та комунальної власності за 4 місяці

Станом на 19 вересня кошти у сумі понад 238,2 млн гривень надійшли до обласних бюджетів для виплати компенсації комунальним закладам, державним закладам освіти, які передані на фінансування з місцевих бюджетів, і закладам спільної власності територіальних громад області та району, що перебувають в управлінні обласних та районних рад.

Ці кошти Уряд виділив із резервного фонду державного бюджету, а Мінреінтеграції спрямувало місцевим бюджетам для покриття витрат на комунальні послуги закладам, які прихистили внутрішніх переселенців.

За матеріалами: https://minre.gov.ua/2023/09/20/minreintegracziyi-pererahuvalo-ponad-238-mln-gryven-na-kompensacziyi-za-bezoplatne-rozmishhennya-vpo/ї