СВЯТО-ЯРМАРОК «ХОДИТЬ ГАРБУЗ ПО ГОРОДУ…» ВІДБУЛОСЬ В БОЧЕЧКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 25.09.2023 10:49

Титул короля осені сміливо можна віддавати помаранчевому чуду, що зветься гарбузом. Різний за формою, кольором, смаком та запахом він може бути окрасою або головною стравою на столі.

Свято гарбуза відбулось в с.Козацьке за сприяння ТОВ АФ «Козацька», до якого долучились і мешканці старостинських округів громади, які доповнили локації власними виробами.

З вітальним словом та побажаннями миру, здоров’я та гарних врожаїв до присутніх звернулись Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та голова правління ТОВ «АФ «Козацька» Віктор ГАЛА.

Декорації із гарбузів, виставка-продаж товарів місцевого виробництва, дегустація гарбузової олії, майстер-класи, аквагрим, локації для відпочинку, молодецькі змагання та футбольний турнір. Жовто-помаранчева ягода була всюди.

Не обійшлося й без великої кількості гарбузових конкурсів. Учасники свята мірялись у кого найважчий, найоб′ємніший, найменший, найоригінальніший гарбуз, брали участь у фотоконкурсі «Мій гарбузовий світ», конкурсі дитячих поробок та композицій з гарбуза «Гарбузяні фантазії».

Господарям та господиням, переможцям конкурсів вручені цінні призи та подарунки.

В ході свята присутні відвідували благодійний ярмарок смаколиків, де мали змогу задонатити на потреби нашим захисникам.

Щиро дякуємо виробникам, торговцям, гостям та організаторам за участь у гарбузовому святі!

Фото без опису    Фото без опису