6 ЖОВТНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ УРОК ЄДНОСТІ

Дата: 03.10.2023 09:45

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» спільно з партнерами уже вдруге організовує Всеукраїнський урок єдності

Урок для школярів 5-11 класів, батьків та вчителів з усієї країни транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі.

Глядачі дізнаються, як протидіяти соціальним стереотипам, хто такі боти та тролі, як розумно споживати інформацію та не вестися на маніпуляції.

Трансляція Всеукраїнського уроку єдності триватиме 30 хвилин. Наприкінці телевізійного уроку дітям буде запропоновано пройти тест-гру, яка складатиметься з 7 запитань. Для цього потрібно, щоб діти просканували QR-код на екрані та перейшли за посиланням.

Також організатори підготували сюрприз для школярів старших класів, про який оголосять під час уроку.

Всеукраїнський урок реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр», МКІП та Суспільне Мовлення за підтримки UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії.