17 дітей громади скористалися можливістю безкоштовного відпочинку в оздоровчих таборах України

Дата: 10.10.2023 14:02

Поліпшення стану здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку є важливим напрямком діяльності Бочечківської сільської ради. В умовах сучасних реалій організація відпочинку та оздоровлення дітей
набуває особливої уваги, адже попри напружену ситуацію в країні ми
повинні дбати про відновлення як фізичного, так і психологічного

стану нашого підростаючого покоління.

Завдяки злагодженій співпраці між керівництвом Бочечківської громади та Сумської обласної державної адміністрації, в рамках обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2023 рік 17 дітей громади скористалися можливістю безкоштовного відпочинку в оздоровчих таборах. За бюджетні кошти цього року оздоровлювалися діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей та діти учасників бойових дій, ВПО, а також талановиті та обдаровані діти громади. Зокрема, діти відпочивали в дитячому оздоровчому таборі "Артек-Прикарпаття" Львівської області, в Туристично-оздоровчому комплексі "Едельвейс" Івано-Франківської області, в таборі «Водограй» Закарпатської області, а також в таборі «Артек», що розташований в Пущі-водиці.

Під час відпочинку з дітьми цілодобово працювали досвідчені педагоги-вихователі, які допомагали кожному вихованцю розкрити свої здібності та реалізувати творчі можливості. Мандрівки, екскурсії, заняття в спортивних секціях,  туристичні походи, естафети та конкурси, фестивалі дитячої творчості, гурткові роботи, дискотеки, цікаве спілкування та незабутні враження, а також чудова та смачна кухня – ось, що отримали юні мешканці громади за чотирнадцять днів відпочинку.

Юні мешканці Бочечківської громади залишилися в захваті від змістовного відпочинку.

Фото без опису    Фото без опису