Дата: 10.10.2023 15:00

Соціальна робота – праця щоденна: розуму і рук, щирих сердець і добрих думок, з великою любов’ю до ближніх.

Працівники КЗ «Центр надання соціальних послуг» Бочечківської сільської ради завжди опікуються людьми похилого віку та повнолітніми мешканцями з особливими фізичними можливостями, особливо –  самотніми.  Також організовують надання допомоги потребуючим мешканцям громади, постійно шукають можливості для покращення якості соціальних послуг та допомоги людям відповідної категорії.

Особливої уваги вище зазначена категорія людей потребує в зимовий період. У зв’язку з цим працівники центру  постійно  аналізують умови проживання одиноких людей, сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Напередодні нового опалювального періоду соціальні робітники допомагали підопічним у підготовці до зимового періоду. В залежності від потреб, надано послуги зі складання дров,  косметичного ремонту кімнат, побілки груб та печей, утеплення вікон та дверей. В ході проведення робіт соціальні робітники  проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед  підопічних щодо дотримання правил пожежної безпеки при  користуванні приладами пічного опалення, електро- та газоприладами тощо.

Питання якісного надання соціальних послуг соціально-незахищеній категорії громадян перебуває на постійному контролі керівництва Центру та керівництва громади.

Фото без опису     Фото без опису