ФАХІВЦІ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ ПОЯСНИЛИ, ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ТА СОБІ ВПОРАТИСЯ ЗІ СТРЕСОМ

Дата: 11.10.2023 16:26

З метою навчити дорослих долати емоційні труднощі під час воєнного стану в Україні фахівці із соціальної роботи КЗ "Центр надання соціальних послуг" Бочечківської сільської ради долучилися до проведення інформаційно-просвітницьких заходів в рамках Всеукраїнської програми ментального здоровя «Ти як?».

Завдання дорослих допомагати дитині постійно підлаштовувати свої емоції під різні обставини. Фахівці із соціальної роботи провели бесіди з сімями, які опинилися в складних життєвих обставинах, з виконання простих вправ, що допоможуть навчитися регулювати свій емоційний стан та навчити цьому дитину.