НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВО ПРАВИЛЬНО ОРГАНІЗУВАТИ АРХІВНУ СПРАВУ – АЛЛА БАТЮК

Дата: 20.10.2023 18:39

Для осіб, відповідальних за архів Бочечківської сільської ради та її структурних підрозділів, які входять до списку № 1 – джерел формування НАФ, з метою підвищення рівня компетентності, архівним відділом Конотопської районної державної адміністрації проведене навчання на тему «Організація архівної справи»

Під час навчання, начальник архівного відділу Алла БАТЮК поспілкувалася з кожною відповідальною особою та надала поради щодо організації роботи архівного підрозділу, покращення умов зберігання документів, поновлення документів в спостережних справах, на практичних прикладах розібрали та закріпили навички складання паспорта архівного підрозділу.

Також у ході навчання разом з головним спеціалістом архівного відділу Тетяною ГУРЖІЙ опрацьовані поетапне формування та підготовка справ до передавання на зберігання до архівного відділу, складання описів справ та довідкового апарату до них.

Джерело: http://knt.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/20083-nadzvichajno-vazhlivo-pravilno-organizuvati-arkhivnu-spravu-alla-batyuk