Бочечківську громаду відзначено дипломом Forest Recovery!

Дата: 24.10.2023 14:30

Щоб врятувати українські ліси, філії ДП «Ліси України» об’єднались з громадами, і разом працюють над виявленням самозаліснених ділянок та їх передачею у дбайливі руки лісівників.

Бочечківська громада взяла активну участь у цьому напрямку, адже кожен гектар врятованого лісу зараз – це тисячі дерев у майбутньому.

Сьогодні у рамках міжнародного проєкту з порятунку лісів Forest Recovery, що реалізується разом з міжнародними партнерами FOREST EUROPE та EUSTAFOR, Бочечківську громаду, яка є лідером по передачі самосійних лісів та деградованих земель – понад 300 гектар, нагороджено дипломом переможця даної екологічної програми.

Як зазначив Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ: «Ми робимо все для того, щоб зберегти ліси, як природну спадщину для майбутніх поколінь. Наша спільна мета - покращити стан екології у нашій громаді та країні.» Окрім того, Віктор Іванович висловив свої переконання, що саме лісівники безпосередньо мають виконувати функції контролю за лісом.

Фото без опису     Фото без опису