АМАТОРСЬКІ КОЛЕКТИВИ БОЧЕЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ ПОЧЕСНІ ВІДЗНАКИ

Дата: 20.10.2023 11:45

За участь у відкритій акції зі збереження та популяризацію традиційної весільної обрядовості «Весільне розмаїття» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва дипломами нагороджені народний аматорський фольклорний колектив «Криниченька» Духанівського сільського будинку культури (керівник Золотарьова Надія) та фольклорний колектив «Горлиця» Козацького сільського будинку культури Бочечківської сільської ради (керівник Артеменко Тетяна) за збереження, відтворення та інтеграцію в сучасний культурний простір традиційних весільних звичаїв, обрядів, пісень різних регіонів України. Бажаємо нашим колективам якнайбільше перемог.