БЕЗПЕЧНА КРАЇНА ОЧИМА ДІТЕЙ

Дата: 26.10.2023 15:28

З 13 по 19 листопада 2023 р. в Україні заплановано проведення ІІ етапу національного Тижня безпеки дорожнього руху, організаторам якого є МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»

З метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих та збереження людських життів, до вашої уваги соціальна реклама (фото, відео) з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах.

Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми, в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт «Безпечна країна» та отримали статус соціальної реклами.

Усі фото та відео дивіться за посиланням: https://dopomogadtp.com/molod-za-bezpeku-dorozhnoho-rukhu-2/