ТАНЦЮЙ ПІД УКРАЇНСЬКУ

Дата: 02.11.2023 14:47

З метою національно-патріотичного виховання дітей і учнівської молоді, сприяння та розвитку національної культури шляхом хореографічної творчості, удосконалення виконавської майстерності вихованців гуртків, творчих об’єднань хореографічного мистецтва 28-29 жовтня 2023 року пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «хореографічне мистецтво» – «Танцюй під українську».

На розгляд журі було представлено 60 відео конкурсних виступів переможців першого (відбіркового) етапу фестивалю вихованців дитячих хореографічних колективів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Сумщини.

Конкурсні виступи оцінювались у номінаціях: «Український народний танець», «Стилізований танець», «Класичний танець», «Сучасний танець»; у молодшій, середній, старшій і змішаній вікових групах.

Журі відзначило високий рівень техніки виконання, рівень сценічної культури, артистизм учасників Комунального закладу позашкільної освіти Бочечківської сільської ради «Центр дитячої та юнацької творчості». Тож маємо такі результати:

-  ІІІ місце - хореографічний колектив «Сюрприз» (старша вікова група);

ІІІ місце  хореографічний колектив «Фантазія» (змішана вікова група).

Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо подальших злетів та натхнення на нові здобутки!

Підсумкові матеріали обласного етапу фестивалю, дипломи за посиланням