Дата: 09.11.2023 16:55

9 листопада, в Україні відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва.

З нагоди професійного свята сільський голова Віктор БОРОШНЄВ привітав та відзначив грамотами працівників закладів культури Бочечківської сільської ради.

Фото без опису    Фото без опису

Свої заслужені нагороди з рук сільського голови Віктора БОРОШНЄВА отримали: керівник народного аматорського фольклорного колективу «Криниченька» Духанівського сільського будинку культури Надія ЗОЛОТАРЬОВА, художній керівник Бочечківського будинку культури Віктор ГНОЙОВИЙ та завідуюча Хижківським сільським клубом Світлана ЛЕБІДЬ. Почесною грамотою голови Конотопської районної державної адміністрації нагороджено керівника народного аматорського вокального ансамблю народної пісні «Козачаночка» Козацького сільського будинку культури Богдана ЛЕБЕДЯ.

Фото без опису    Фото без опису

Щиро дякуємо всім, хто плекає українську культуру у цей нелегкий час. Ваші творчі пошуки, виставки, концерти, театральні вистави та інші заходи роблять наше життя яскравішим, насиченішим та цікавішим!

Сердечно дякуємо вам за невтомну працю на культурному фронті!