Звернення Бочечківського сільського голови Віктора БОРОШНЄВА до Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 09:35

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

Гідність та Свобода – зброя Перемоги.

Наша гідність і наша воля ведуть наш незламний народ до перемоги у повномасштабній, кровопролитній, надзвичайно жорстокій війні з кремлівським агресором.

Ми платимо за свободу дуже високу ціну, тому і високо її цінуємо.

Українські герої – гідні та вільні. У перші місяці війни у 2014 році тисячі українців стали на захист своєї Батьківщини. Багато з них почали боротьбу з барикад Майдану. Майданівці і сьогодні воюють у лавах Збройних Сил України. А тисячі тих, хто під час Революції Гідності був ще дитиною, сьогодні заряджені Гідністю та жагою Свободи,  захищають Україну від московської навали.

День Гідності та Свободи – особлива дата для кожного свідомого українця, для кожного справжнього патріота, адже саме в цей день найгостріше відчувається сила єдності та безмежна гордість за те, що наша Батьківщина багата на справжніх героїв з великим серцем і високим духом, спроможних захистити національну свободу та боротися за щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Ми низько вклоняємося усім, хто віддав своє життя за Україну і завжди пам’ятатимемо кожного нашого героя. Герої не вмирають! Вони завжди житимуть у наших серцях і нашій пам’яті.

Віримо, що переможний дух – дух Свободи, ті чесноти та цінності, які гартувалися на Майданах, приведуть Україну до перемоги.

Нехай цей день нагадує нам про те, що наша сила – у єдності і разом ми зможемо подолати усі негаразди. Бажаю нарешті відчути мир над усією країною. Хай злагодою і добром повниться кожна домівка, а кожне серце переповняє віра у щасливе майбутнє Української держави.

Нехай мир і спокій запанують у рідній Україні.

#ЗАРЯДЖЕНІ_ГІДНІСТЮ_І_ЖАГОЮ_СВОБОДИ