ЗВЕРНЕННЯ БОЧЕЧКІВСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА БОРОШНЄВА ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ′ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Дата: 25.11.2023 10:50

Смерть від голоду – страшна. Але страшнішим за неї може стати забуття цього злочину проти українського народу.

Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, став масштабною національною трагедією та назавжди увійшов в нашу історію, як велика трагедія України.

Як тоді, в роки великого Голодомору, так і нині країна-агресор намагається зламати волю українців, кидає проти нас весь свій терористичний арсенал. Повномасштабне вторгнення засвідчило: здійснюючи вторгнення, росія намагається знищити українську націю, українську ідентичність, культуру та мову. Для цього окупанти вбивають, катують, депортують українців, руйнують міста і села, спалюють українські книжки, застосовують масовий терор руйнуючи енергетичну інфраструктуру України.

Спільний біль, спільна пам’ять, спільний обов’язок – ці слова стосуються не тільки нашого минулого, але й мають сенс у нашому сьогоденні.

Схилімо голови перед мільйонами синів і доньок України, зокрема і наших земляків, без жалю винищених штучним Голодомором! Наш священний обов’язок – пам’ятати і ніколи не забувати, якою надзвичайно дорогою ціною, у вимірах мільйонів людських життів, наш народ століттями платить за право жити на своїй українській землі.

Шановні жителі громади, приєднуйтесь до акції "Запали свічку". Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 25 листопада запаліть вогник у вікні, як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу Українського народу.

ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ