Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 29.11.2023 16:31

Тривожним сигналом для українського суспільства є те, що значна частина сімей потребує соціально-психологічної допомоги через проблеми, які виникають між членами сім’ї,
сім’єю та її зовнішнім оточенням. Однією із впливових форм роботи із батьками таких сімей є заслуховування їх на засіданнях комісії з питань захисту прав дитини.

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії під головуванням заступника сільського голови Віктора СИТНИКОВА.

Члени комісії заслухали присутніх заявників, з’ясували всі факти та обставини по кожному окремому питанню та винесли відповідні рішення.

Під час засідання розглянули питання стану виконання батьківських обов’язків щодо малолітньої дитини; про надання дозволу на вчинення правочину малолітній дитині.

Також значну увагу приділили питанню попередження насильства в сімях, подолання та протидія торгівлі людьми,
жорстокого поводження з дітьми, а також захисту прав жінок в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Сім’ї різні, але проблеми, на жаль, ті ж самі. Знову порушуються права дітей і необхідно шукати шляхи допомоги маленьким незахищеним громадянам.

Робота комісії пройшла злагоджено, члени комісії прийняли відповідні рішення з усіх порушених питань.