ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕЧНІ МЕТЕОРОЛОГІЧНІ ЯВИЩА 29 ЛИСТОПАДА

Дата: 18.11.2023 13:49

29 листопада, за даними Укргідрометцентру, в Україні очікуються пориви вітру 15-20 м/с, у південних областях місцями 25 м/с

По Сумській області та місті Суми очікуються вранці та вдень пориви південно-східного вітру, 17-22м/с, вдень – значний сніг та дощ, на дорогах – ожеледиця. I рівень  небезпечності, жовтий.

В західних областях вночі – хуртовини, на дорогах – ожеледиця.

В Закарпатській, Львівській, Волинській, Рівненській областях значний сніг.

В Житомирській, Київській, Чернігівській, Вінницькій, Черкаській, Полтавській областях вночі та вранці, в Сумській та Харківській областях вдень значні мокрий сніг та дощ, налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

В Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях – вночі та вранці значні дощі.

Водіїв і пішоходів закликають бути обережними та відповідальними на дорогах, не планувати дальніх мандрівок й у разі потреби замість власного автотранспорту скористатися громадським, аби не створювати затори на автошляхах.

Але якщо поїздку відкласти не можна, неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, зокрема: водіям потрібно бути особливо уважними й сповільнюватись поблизу перехресть і пішохідних переходів, дотримуватися безпечної швидкості та дистанції.

Пішоходам потрібно переходити дорогу тільки у встановлених місцях, біля наземних переходів зупиняйтеся, аби переконатися, що машини вас пропускають. Носіть на одязі світловідбивні флікери, які дозволять водіям заздалегідь побачити вас, та взуття, що не ковзає.

За матеріалами: https://www.meteo.gov.ua/ua/Meteorolohichni-poperedzhennya