СУМЩИНА: ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОДОЛАННЯ НАСЛІДКІВ НЕГОДИ СТАНОМ НА 7.30 29ЛИСТОПАДА 2023

Дата: 29.11.2023 11:00

Погодні умови:

Станом на 07.30 на території Сумської області погодні умови значно ускладнились.

Конотопський район – мокрий облоговий сніг, вітер східний, південно - східний 4 м/с, температура повітря - 1°C, видимість 4 км.

Охтирський район – облоговий дощ, вітер східний, південно - східний 3 м/с, температура повітря - 3° C, видимість 10 км.

Роменський район – облоговий дощ, вітер південно-західний 3 м/с, температура повітря - 1°C, видимість 4 км.

Сумський район – туман, облоговий дощ, вітер південно – східний пориви 10 - 15 м/с, температура повітря 1° C, видимість 4 км.

Шосткинський район – облоговий сухий сніг, вітер південно - східний 4 м/с, температура повітря – 0.4°C морозу, видимість 4 км.

Ситуація з електропостачанням:

Станом на 07.30 електропостачання населених пунктів, які постраждали від негоди, відновлено в повному обсязі.

Ситуація на дорогах:

Покриття на автодорогах місцями невеликий сніг, місцями мокрий, місцями засніжено. ожеледь. Дорожній рух на автомобільних дорогах загального користування державного та місцевого значення не призупинявся.

За добу (з 07.30 28 листопада до 07.30 29 листопада зареєстровано 20 дорожньо-транспортних пригод.

Підрозділами ГУ ДСНС України у Сумській області 4 рази надавалася допомога цивільному населенню. Всього протягом доби врятовано – 6 цивільних осіб.

Медична допомога у повному об’ємі надавалась усім, хто звернувся.

Для очищення доріг державного значення задіяно 33 одиниці техніки та 33 працівника.

Для очищення доріг місцевого значення задіяно 4 одиниці техніки та 7 працівників.

Для надання допомоги населенню розгорнуто 514 пунктів незламності.

Працюють обласний та місцеві штаби для координації дій органів управління і сил цивільного захисту, підприємств, установ та організацій.