ДО УВАГИ ВПО СУМЩИНИ: ВИПЛАТА ДОПОМОГИ ПЕНСІОНЕРАМ

Дата: 29.11.2023 17:05

Суть постанови: ВПО, які проживають на територіях активних або можливих бойових дій, або на тимчасово окупованих Російською Федерацією територіях, чия пенсія становить менш як 3000 грн на місяць, можуть отримувати додаткові виплати на банківський рахунок протягом 4 місяців з можливістю продовження.

Якщо з 1 березня 2023 р. додаткових грошових виплат від міжнародних організацій особа не отримувала, то виплата проводиться без подання додаткового звернення.

За матеріалами: ГО «Зелена альтернатива України»