ЗМІНИ В ПОРЯДКУ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ВПО

Дата: 30.11.2023 10:05

Постанова Кабінету Міністрів від 31 липня 2023 року № 789 «Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам»

Допомога призначається:

- З 1 серпня 2023 р., на шість місяців, особі, яка вперше звернулася за призначенням допомоги. Кошти виплачуються щомісяця.

- З 1 листопада 2023 р., допомога призначається на шість місяців сім’ї, яка вперше звернулася за призначенням допомоги. Виплачується щомісяця одному з членів сім’ї (уповноважена особа), у розмірі:

- для осіб з інвалідністю та дітей - 3000 гривень;

- для інших осіб - 2000 гривень.

Допомога призначається на кожного члена сім’ї, відомості про якого включено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Для призначення допомоги:

З 1 листопада 2023 р., уповноважена особа подає заяву про надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, за формою, згідно з додатком 5 цієї постанови. Також, постановою № 789 встановлено перелік осіб, що належать до складу сім’ї уповноваженої особи.