ТИ ЯК: ЩО ТАКЕ «ВИГОРЯННЯ» ТА ЯК ЙОГО РОЗПІЗНАТИ?

Дата: 30.11.2023 16:38

Психологи радять, аби не вигоріти, підтримуйте баланс між роботою та особистим життя

Коли втома накопичується, зникають мотивація, інтерес до роботи чи звичних справ, які до цього приносили задоволення, інколи навіть бажання спілкуватися з оточуючими. Таке фізичне чи емоційне виснаження також зветься «вигорянням».

Аби не вигоріти, підтримуйте баланс між роботою та особистим життям. І почати варто з простого – припиніть перевіряти робочі чати у вихідні. А ще – встановіть певні межі та навчіться казати «ні», коли задач вже й так багато; лягайте спати вчасно та повноцінно харчуйтеся; виділяйте час «для себе» — для своїх хобі, догляду за собою чи навіть ледарства; розвивайтеся, «прокачуйте» свою творчість, вивчайте щось нове й корисне; святкуйте найменші успіхи й перемоги, винагороджуйте себе. Усі ми часом буваємо «не норм», і це природно.

Дізнайтеся більше про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?»: https://www.facebook.com/howareu.program